Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się w dniu 22 września 2017 w prasie - Dziennik Gazeta Prawna.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się w dniu 22 września 2017 w prasie – Dziennik Gazeta Prawna.

Human Office Polska Sp. z o.o. to lider w branży wyposażenia wnętrz biurowych. Nowoczesność oraz innowacyjność firmy objawia się także w projektowaniu i produkcji nowoczesnych rozwiązań takich jak budki akustyczne The Hauz (ilustracja obok). Budki te pozwalają w ciszy i spokoju odbyć ważną lub poufną rozmowę telefoniczną, a także spotkanie dwóch lub czterech osób. Zapraszamy do kontaktu z firmą w celu uzyskania informacji technicznej na temat tego i wielu innych produktów.
Więcej na: www.humanoffice.pl

„Nasza firma posiada ugruntowaną pozycję i bardzo duże doświadczenie w zakresie wyposażenia wnętrz użyteczności publicznej, komercyjnych i biurowych.
Obszar działania firmy obejmuje teren całej Polski. Wykonywaliśmy dostawy mebli biurowych do takich firm jak Orange (3500 stanowisk pracy), Nokia (1600 stanowisk) czy Aviva (1300 stanowisk), co świadczy o naszych możliwościach logistycznych i organizacyjnych. Nie koncentrujemy się jednak wyłącznie na dużych projektach, chętnie bierzemy udział w mniejszych zleceniach, w których większy nacisk kładzie się na wysublimowane, indywidualne rozwiązania stylistyczne. Dlatego w ofercie naszej firmy znajdują się nie tylko meble biurowe ale także tysiące interesujących produktów przeznaczonych do aranżacji wnętrz. Rozwiązania dostosowywane są indywidualnie do potrzeb klienta końcowego i specyfiki projektu. Nowoczesny design, kreatywność i bliskość pracy z klientem, połączona z wysoką jakością obsługi i szeroką gamą produktów wyróżniają ofertę naszej firmy. Współpracujemy z pracowniami architektonicznymi, dostarczając im support każdego dnia. Jesteśmy partnerem SARP. Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.”

Link do artykułu Gazeta Prawna