LEASEPLAN

Informacje o projekcie

Opis Projektu

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą realizację kompleksowego wyposażenia siedziby firmy LEASEPLAN FLEET MANAGEMENT w meble biurowe Human.

Firma Lease Plan jest liderem w zakresie leasingu, wynajmu i zarządzania flotą samochodową w Polsce. Polska spółka jest oddziałem globalnego koncernu Lease Plan Corporation – największego na świecie dostawcy usług zarządzania flotą i rozwiązań mobilnych dla użytkowników aut. Firma działa na świecie od ponad 50 lat, a w Polsce od 15 lat zapewniając mobilność i komfort użytkowania samochodów służbowych.

Przygotowując się do zmiany siedziby głównej w Warszawie firma Lease Plan zatrudniła specjalistów z dziedziny aranżacji – biuro architektoniczne JMP SERVICE, którzy opracowali plan aranżacji zgodny z oczekiwaniami i szczegółowymi wymogami klienta. Architekci zadbali nie tylko o projekt wszystkich instalacji i koordynację prac na etapie wykonawczym, ale również doradzali klientowi w najdrobniejszych szczegółach wyposażenia włączając w to kolorystykę, dobór materiałów czy przygotowanie grafik naściennych.

Nasza firma w ścisłej współpracy z JMP SERVICE przygotowała, wyprodukowała i zainstalowała kompleksowe wyposażenie w tym projekcie.

Na terenie biura pracę prowadzi około 250 osób, dla których konieczne było stworzenie dodatkowych pomieszczeń dla zapewnienia komfortu pracy i pełnej funkcjonalności wnętrza.

Znajdują się tutaj sale konferencyjne małe do indywidualnych rozmów telefonicznych lub spotkań dwuosobowych, sale większe do spotkań w zespołach oraz sale konferencyjne do spotkań w większym gronie lub odbycia szkoleń. Większość sal posiada indywidualną kolorystykę oraz nazewnictwo związane z modelami samochodów np. Zonda, Testarossa, Aventador…  tak, aby łatwiej było wewnętrznie identyfikować i lokalizować położenie sal.

Architekci zadbali także o wysoki komfort pracowników na przestrzeniach otwartych Open Space zapewniając dodatkowe wygłuszenia akustyczne w postaci wiszących ścian akustycznych modułowych Abstracta Aircone.  Oprócz ciekawego wzornictwa zapewniają one doskonałe parametry absorpcji dźwięku. W ciągach komunikacyjnych zastosowano również wygłuszenia w postaci paneli naściennych modułowych o zróżnicowanej grubości w kolorystyce spójnej z projektem.

Centralnym miejscem firmy jest otwarta przestrzeń, w której zlokalizowany jest większy aneks kuchenny ze stolikami i barem, obok którego znajduje się miejsce do wypoczynku wyposażone w wiszące fotele, pufy oraz konsole z symulatorami wyścigów samochodowych. Przestrzeń ta tworzy miejsce prywatnych spotkań, integracji oraz wymiany informacji wewnętrznej.

Całe biuro zajmuje dwie kondygnacje w budynku NC3. Projekt charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami oraz ciekawym wzornictwem.

Jesteśmy zadowoleni, że firma Lease Plan zdecydowała się na wybór w konkursie naszej firmy do realizacji tak ciekawego projektu.