O nas

Firma Human Office Polska jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie wyposażenia wnętrz biurowych w Polsce.
Dawniej jako Samas Polska działa na terenie kraju od 1996 roku zdobywając uznanie wielu klientów. Od 2010 roku firma została zakupiona przez grupę Human Office i pod nazwą Human Office Polska kontynuje swoją wcześniejszą działalność.

Naszą Misją jest: Human Office tworzy środowiska pracy przyjazne człowiekowi
Naszą Wizją jest: Ergonomiczne i komfortowe biura dzięki Human Office
Nasze Wartości to: Człowiek, Zdrowie, Ekologia

ANALIZA POTRZEB

Analiza potrzeb służy do określenia, co chcieliby Państwo osiągnąć, w jaki sposób być postrzeganym na zewnątrz, jak pracować i jakie funkcje powinno spełniać Państwa miejsce pracy. Punktem wyjścia wszystkich naszych działań jest analiza pozyskanych od Państwa informacji dotyczących specyfiki pracy, spostrzeżeń i życzeń oraz przełożenie ich na odpowiednie rozwiązania projektu aranżacji wnętrza.

OBSŁUGA KLIENTA

Nasze usługi stanowią kompleksowe rozwiązania na najwyższym poziomie. Wspólnie z naszymi klientami pracujemy nad koncepcjami, które będą odpowiadały ich potrzebom i w najlepszym stopniu wspierały ich działalność oraz podkreślały indywidualność. Pomagamy naszym klientom tworzyć atrakcyjną, funkcjonalną i bezpieczną przestrzeń jako środowisko pracy dla ich personelu. Nasza bogata kolekcja daje ogromne możliwości wyboru, pozwala na modyfikacje i łączenie systemów według potrzeb. Nasi doradcy zapewniają klientom najwyższy komfort obsługi.

TRANSPORT I MONTAŻ

Nasza firma posiada własny serwis do transportu i montażu mebli u klienta. Działamy na terenie całego kraju obsługując logistycznie zarówno małe zamówienia, jak i duże zlecenia. Poza Polską Human Office również realizuje projekty poprzez sieć partnerską posiadającą najlepszy serwis w Europie. Służymy Państwu pomocą zarówno lokalnie, jak i poza granicami Polski.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Zarówno dla pojedynczego stanowiska pracy, jak i dla całego budynku biurowego nasi dyplomowani architekci przygotowują projekt zagospodarowania przestrzeni. Dzięki profesjonalnym programom komputerowym do aranżacji wnętrz nasz klient jest w stanie w krótkim czasie uzyskać rzut biura oraz wizualizację 3D z użyciem wybranych rozwiązań. Daje to możliwość oceny przez naszych klientów efektu końcowego w różnych wariantach na etapie planowania.

HUMAN OFFICE I EKOLOGIA

Human Office stosuje zarówno ekologicznie bezpieczną technologię produkcji, jak również materiały, z których produkowane są meble. Na przykład, przestrzegając zasad zrównoważonego rozwoju, firma utrzymuje zużycie energii i obciążenia dla środowiska naturalnego wynikające z jej procesów produkcyjnych na jak najniższym poziomie. Wszystkie opakowania produktów można wykorzystać ponownie do pakowania lub do wytwarzania energii.

GWARANCJA I KONSERWACJA

Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ich cykl żywotności jest zaplanowany na 15 lat. Dlatego w Human Office udzielamy 5 lat gwarancji na nasze meble biurowe. W trakcie trwania gwarancji zapewniamy bezpłatne coroczne przeglądy dla naszych klientów. Dzięki wysokiej jakości materiałom meble nawet intensywnie i długo użytkowane wyglądają atrakcyjnie ponieważ nie posiadają śladów wizualnego zużycia. Jednakże w przypadku chęci wymiany lub konserwacji nasz serwis jest do Państwa dyspozycji.

Certyfikaty

Nasze fabryki posiadają m.in. certyfikaty ISO 9001 jakości produkcji oraz ISO 14001 dbałości o ochronę środowiska, a także certyfikaty EMAS świadczące o możliwości wykorzystania powtórnego użytych do produkcji surowców oraz działają zgodnie z programem CRADLE TO CRADLE, dając możliwość recyclingu produktów po zakończonym cyklu żywotności.
Wszystkie nasze produkty są badane w niezależnych centrach badawczych pod względem zgodności z normami europejskimi oraz pod względem bezpieczeństwa. Wszystkie nasze produkty spełniają normy unijne (UE).