Aviva - nowa realizacja

Aviva – nowa realizacja

Niniejszym przedstawiamy realizację naszej firmy dla firmy AVIVA POLSKA w meble biurowe Human.

Firma AVIVA jest największą grupą ubezpieczeniową w Wielkiej Brytanii i jedną ze 100 największych spółek notowanych na londyńskiej giełdzie. Działa w 16 krajach Europy i Azji oraz w Kanadzie i obsługuje 34 miliony klientów. Tradycje firmy sięgają 1696 roku.

AVIVA działa w Polsce od 1992 roku (wcześniej jako Commercial Union), obsługuje ponad 3 miliony klientów i zarządza aktywami o wartości ponad 50 miliardów zł. Specjalizuje się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie rozbudowanych o dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe. Oferuje też fundusz emerytalny, produkty inwestycyjne i emerytalne, ubezpieczenia majątkowe dla firm i klientów indywidualnych (komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne), grupowe ubezpieczenia na życie i pracownicze programy emerytalne.

Planując zmianę siedziby głównej we Warszawie, w której pracuje ponad 1300 osób firma zdecydowała się na zmianę lokalizacji biura z tzw. „Mordoru” na Domaniewskiej na bardziej przyjazną dla pracowników lokalizację na Warszawskiej Woli. Również aranżacja wnętrz miała stać się bardziej nowoczesna oraz przyjazna dla pracowników i stworzyć dla nich atrakcyjne biuro o wielu możliwościach i wielu twarzach, do którego będą chętnie przybywać.

Do przygotowania aranżacji wnętrz firma zatrudniła specjalistów z dziedziny aranżacji – biuro architektoniczne INDESIGN, które opracowało interesującą koncepcję aranżacji spełniającą wysokie wymagania klienta. Architekci zaproponowali, aby każdą z kondygnacji przedstawić w innej kolorystyce nawiązującej odpowiednio do: lasu, miasta, wody, nieba i gór. W ten sposób na poszczególnych piętrach pojawiły się dodatki, kolorystyka oraz opisy stref nawiązujące wspólnym mianownikiem do tematów przewodnich poszczególnych pięter.

Nasza firma w ścisłej współpracy z klientem przygotowała, wyprodukowała i zainstalowała kompleksowe wyposażenie meblowe w tym projekcie – poczynając od stanowisk pracowniczych, poprzez wyposażenie sal konferencyjnych, miejsc nieformalnych spotkań, pokojów relaxu i do pracy w skupieniu, a kończąc na wyposażeniu gabinetów Zarządu.

Projekt charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami oraz ciekawym wzornictwem oraz filozofią spójną z filozofią Human Office. Jesteśmy zadowoleni, że firma AVIVA zdecydowała się na wybór w konkursie naszej firmy do realizacji tak prestiżowego projektu jakim jest biuro główne spółki.

Zachęcamy do zapoznania się z filmami pokazującymi wnętrza biura.