Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Bisnode_D&B_600

potwierdzają, że:

HUMAN OFFICE POLSKA SP Z O O

otrzymała

BISNODE CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

za rok 2016.

Otrzymanie Certyfikatu to zaszczytne wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Wyróżnienie przyznawane przez Bisnode Polska, honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej jest doskonałym narzędziem dla działów promocji i marketingu. Pomaga w kreowaniu pozytywnego wizerunku na rynku. Ponad to stanowi gwarancję rzetelności i wiarygodności certyfikowanego przedsiębiorstwa, wzbudza zaufanie partnerów biznesowych i niepodważalnym argumentem w prowadzonych rozmowach z kontrahentami.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej jest grawerowanym dyplomem. Na specjalne życzenie może zostać przygotowany w pięciu językach obcych: rosyjskim, angielskim, niemieckim, a także francuskim I włoskim. Dzięki temu przedsiębiorca może poszczycić się swoją wiarygodnością przed kontrahentami z zagranicy. W  odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku Bisnode Polska przygotowało pakiet narzędzi do promocji firmy w Internecie. Wespół z otrzymaniem certyfikatu laureat może otrzymać logo certyfikatu potwierdzających jego wiarygodność z możliwością wykorzystania na materiałach promocyjnych. Dodatkowo uzyskuje specjalny przycisk na własną stronę internetową.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej wykorzystywany jest głównie przez strategiczne działy rozwoju przedsiębiorstwa jak i przez komórki marketingu, promocji czy Public Relations. Tym pierwszym certyfikat pomocny jest przy uwiarygodnieniu nie tylko swojej kondycji finansowej ale również świadczy o rzetelności, wiarygodności i solidności. Pomaga w negocjacjach z kontrahentami, wzbudza zaufanie i pozwala wygrywać konkursy i przetargi. Działy marketingu i Public Relations Certyfikat Wiarygodności Biznesowej wykorzystują w procesie budowania pozytywnego wizerunku firmy na rynku. Ponadto pozwala na dodatkową reklamę w Internecie, stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania przedsiębiorstwa na łamach prasy. Tym samym ułatwia dotarcie do szerokiego grona odbiorców komunikatu.

źródło: http://www.bisnode.pl/informacje/certyfikat-wiarygodnosci-biznesowej-wywiad/